נגישות:          
    רקע:                    

מחשבונים משפטייםשימוש במידע זה כרוך בתשלום - הצטרף כמנוי מחשבון עזר כניסת מנוי
מחשבון שווי החיים שלך - תכנון תקציב משפחתי
 
מספר שנים הוצאה חודשית ממוצעת סוג ההוצאה
שכר דירה / משכנתא
חשמל
ארנונה ומים
גז
ועד
כלכלה / מזון / קניות בסופר
ביגוד / הלבשה / הנעלה
השכלה / חינוך / גנים / מעון / אוניברסיטה / מכללה
חוגים / תרבות / ספרים
בילויים / טיולים / בתי מלון / צימרים
מתנות / פינוקים
מספרה / קוסמטיקה והיגיינה
טלפון / נייד
אינטרנט + תשתית
טלויזיה / אגרה / לווין / כבלים
ביטוחים / ביטוח דירה / ביטוח חיים / ביטוח משכנתא
ביטוח בריאות משלים / ביטוח סיעודי
רפואיות / שיניים / תרופות / רפואה משלימה / פרטי
מטפלת / בייבי סיטר / אופר
נקיון / מנקה / ריסוס / צביעה / תיקונים
תרומות
מפלגה / הסתדרות / מס חבר
רכב / נסיעות / רשיון / דלק / ביטוח רכב / אחזקה
הוצאות שונות
חסכון ל רכב חדש / דירה / מוצרי חשמל / אחר
  שער הדולר
הכנסה חודשית נטו
הערות למחשבון - איסור משיכת יתר - תכנון תקציב משפחתי - הערכת שווי החיים שלך

על פי הוראת המפקח על הבנקים - החל מתאריך 1/7/2006 לא ניתן להיכנס ליתרת חובה בחשבונות ללא מסגרת משיכת יתר, או לחרוג ממסגרת משיכת היתר הקיימת בחשבון העובר ושב. פירוש של דבר הוא שהמפקח על הבנקים הנחה למעשה את הבנקים להיות מנועים מלכבד חיוב כלשהו המהווה חריגה ממסגרת משיכת היתר , או חיוב הגורם ליתרת חובה בחשבון ללא מסגרת שכזו – של כל לקוח ולקוח. במקרים אלו יאלצו הבנקים להחזיר שיקים או חיובים אחרים, והדבר עלול לגרום לעגמת נפש וכמובן לאי נעימות מיותרת. העמדת מסגרת משיכת יתר מהיום הקובע לא תהיה אוטומטית כפי שהיה נהוג בחלק מהבנקים עד כה, אלא נתונה לשיקול דעת הבנקאי שלך. ולכן זולו מעמידה עבורך מחשבון זה - על מנת שלא תהיה נתון לחסדים של אלה או אחרים ותוכל לתכנן את התקציב המשפחתי האישי שלך בחוכמה - ובתקווה כי מחשבון זה יעזור לך להימנע מחריגות - אוברדרפט - בחשבון העו"ש הפרטי שלך.

מחשבון תכנון תקציב משפחתי זה של זולו - מושתת על נתונים כספיים לפי הקלדה אישית. ויכול לסייע לכל אחד מכם לצאת מהאוברדרפט , לבנות תוכנית הבראה אישית למשק הבית הפרטי שלכם באמצעות תכנון ותקצוב של כל פרט ופרט במרכיב ההוצאות החודשיות שוטפות. - בהצלחה זולו .
הערכת שווי החיים שלך משוערכת במחשבון זה על פי שיערוך הוצאות חודשיות שוטפות. הנך נדרש להקליד את ההוצאה החודשית הממוצעת ולבחור את משך השנים שהנך נדרש לכל הוצאה והוצאה

האתר והמחשבונים פותחו ע''י עורך דין שרון טל עבור בעלי זכות שימוש אישית במחשבונים המשפטיים (שופטים, דיינים, עורכי דין, רואי חשבון , שמאים, בוררים, מגשרים, מומחים ואנשי מקצוע). ט.ל.ח - בכל מקרה של סתירה בין תוצאות החישוב/מידע לבין האמור בחוק - האמור בחוק גובר. השימוש במחשבונים ובמידע באחריות המשתמש בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי אישי.