מזל שור 20.05-21.04ניתוח האישיות של בני - בנות מזל שור / מאת האסטרולוג אור משעל

 

זל שור" :

 

השור נמנה עם המזלות הקבועים . הוא משתייך ליסוד האדמה . שליטת המזל הנה כוכבונוס . צירוף זה מעניק לשור המצוי מעשיות , יציבות , עקשנות ,  יצירתיות וחושניות .

יש לציין שנושאי היצירתיות והמוסיקה בולטים במיוחד במזל זה , אך גם מדינאותושליטים. לא פלא שמדינת ישראל , וספרד הן בנות המזל . אגב -  מדינת ישראל נולדה ב- 14/5/1948 , והיא אכן עסוקה בתכונות השווריות האופייניות רוב זמנה , כמו טריטוריה וכסף. שור הוא בראש ובראשונה מזל החקלאות והאדמה .

עקשנות וחומרנות הם חלק בלתי נפרד ממאפייני המזל , אך בצידה עידון ויצירתיות גבוה . למרבית הפלא מצויים שוורים לא מעטים שמרחפים קצת ומנותקים מהגרביטציה השוורית הטיפוסית , אנו יכולים למצוא גם שוורים במקצועות ההיי טק, טיס , תקשורת וכן גם ברפתבקיבוץ . האזורים הרגישים במזל שור הנם : הגרון , בלוטת התריס , צוואר וגב עליון . אגבלא מעט ילידי שור חלו בשקדים בילדותם או בבגרותם .

כמו שצייתי , גם ספרד נולדה במזל שור , והיא עשירה במוסיקה ושרה כמו גם במלחמת שוורים המתנהלות בספרד עד היום . לשור יכולת להצליח בעסקים ולתמרן בענייני כספים . אמו של השור היא אמא חברותית ותקשורתית , ואפילו נראית צעירה לגילה , האב הואאדם מעניין , ורחב אופקים אך מופנם בדרכו , וכך נמצא את השוורים מטפלים ורגישים כלפי האח או האחות .  בזוגיות לא קל להם כלל , ומערכות היחסים של השור הטיפוסי יודעת עליות ומרודות , ותהליכים של הרס ובנייה  , ולעיתים סודיות עד לביסוסה . למרות הצורך ביציבות יש בשור הרפתקנות מינית .

בזרימת החיים צפויים לשור קשרים ברמות כאלה ואחרות עם חו"ל או אפילו סודיות הקשורה עם חו"ל . בעיות בלימודים אקדמאים הנובעים מעיכובים או מרשלנות בתהליך הלימודי . יש בשור אפילו סממן כפייתי מסוים . יש לציין ששור הנו מזל מורכב ואינו פשוטאך לא רואים זאת עליהם , רק מי שחי אתם או לצדם וחש את התהליכים הנפשיים רבי העוצמה העוברים עליהם .

ברמה החברתית השור מאכזב , ולעיתים נחשב מרחף  - הוא יכול לקבוע אם אדם בשעה מסוימת ולהגיע רק אחרי כמה שעות טובות , ולהתנהג כאילו לא קרה כלום . אך יש לצייןדבר חשוב לא פחות כשצריך לעזור או להתנדב , או אפילו לטפל בחבר  - הוא הראשוןשיעשה זאת .

 

"קריירה" :

השוורים ירגישו טוב בעבודה קבועה המספקת תגמול כספי הוגן  , שיאפשר להם לחיותחיי נוחות ויציבות . שיקוליהם בבחירת מקצוע הם לרוב שיקולי כדאיות . לרבים מהשווריםחוש לעסקים . סבלנותם והתמדתם מועילות להם בעבודות הדורשות : ריכוז ושקידה על פרטים . אין הם אוהבים שמאיצים בהם , והם שונאים לעמוד במצבים בהם עליהם ליזום ולאלתר  , להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות מהירות  . הם בונים עצמם בהדרגה , ויעדיפו לעבוד במקום בו אין שינויים דרמטיים .

 

"בריאות" :

בעיות בריאות האופייניות לשור הן : זיהומים בגרון , דלקת הסמפונות , משקל יתר שמקורו בנטיית הגוף לצבור נוזלים ובחילוף חומרים איטי , מחלות הקשורות בצוואר ,בבלוטת התריס  , קצרת וסינוסיטיס . רצוי שיאמצו לעצמם אורח חיים שקט  , נטול מתחים המאפשר פינוקים ופעילויות בחיק הטבע .

 

"מין וזוגיות" :

בהיותם מודעים לצרכים הבסיסיים  ,הפיזיים והחומריים של החיים , זקוקים השווריםבראש ובראשונה למגע פיזי חם ומלטף . כאשר הם מעורבים במערכת יחסים רומנטית , ישקיעו בה את כל את כל אונם ומרצם .

השוורים רכושניים , קנאים , ודורשים נאמנות מוחלטת . אין להם בדרך כלל ענייןבפלירטים מזדמנים , כי דרושה להם מערכת יחסים יציבה . בשל שמרנותם אין הם נוטים ליזום התקשרויות (בעיקר הנשים) וממתינים שהצד השני יעשה את הצעד הראשון .

בהיותם בעלי תיאבון רב להנאות החיים , יתענגו השוורים על מעשה אהבה בחושניות ובתאווה  , ממש כפי שהם מתענגים על ארוחה טובה . 

אין הם מחפשים מאבקי כוח במיטה, יש בהם כנות ופשטות , אולם את המעצורים ישחררו רק כאשר יתנו אמון מלא בבן - זוגם . השוורים יעדיפו לממש את אהבתם בסביבתם הטבעית, המוכרת והידועה .

אין כמוהם המיטיבים להשתמש בגופם ובכל חושיהם בעת תינוי אהבים . הם רגישים ונהנים מבושם אקזוטי , מרכות העור , וממגע הגוף . חוש המישוש המפותח בו התברכו מסייע להם להביע את רגשותיהם באמצעות המגע .

 

מפורסמים מהארץ והעולם בני מזל שור הנם :

היטלר , סדאם חוסיין , מדינת ישראל , ספרד , גולדה מאיר , משה דיין ,  הזמרת – דפנה דקל , הפילוסוף סוקרטס , הקומיקאי - ננסי ברנדס , ג'ק ניקולסון , ברברה סטרייסנד , מישל פייפר , וג'יימס סטיוארט האגדי מסרטי היצ'קוק.

אינדקס אסטרולוגיה