מזל בתולה 22.9-23.8ניתוח האישיות של בני - בנות מזל בתולה / מאת האסטרולוג אור משעל

 

זל בתולה" :

 

בתולה היא המזל הסלקטיבי והביקורתי ביותר בגלגל המזלות . מזל זה הנו רציונלי ובודק לפרטים את הנתונים בהם הוא מטפל , נטייתו לדאגה ולטיפול חזקה ביותר , ובדרך כלל הבתולה ימצא את עצמו במקצועות כמו : רפואה , פסיכולוגיה , עבודה סוציאלית או רפואה אלטרנטיבית . אך גם בני המזל שבחרו במקצועות שונים , ימצאואת עצמם בתקופות חיים מסוימות עסוקים בטיפול בקרובים ובסמוכים על שולחנם .

 

ברמה המיסטית אזוטרית הבתולה היא גלגול של נזירה , פרישות וסגפנות וכך בתקופות ובמצבים כאלה ואחרים ימצאו הבתולות שהם חוזרים לזה גם בגלגול הנוכחי .האישהבמזל בתולה לרוב , אישה יפה ועדינה ואפילו נשית , ולמרות הביקורתיות – טובת לב .  ואילו הגבר בן הבתולה , לא מזדקן במהירות , ושומר על רוח צעירה גם בגיל מבוגר .דוגמא קלאסית לכך היא הזמר הישראלי המפורסם – "יגאל בשן" בן המזל .

 

מזל בתולה קשור גם לתקשורת , הוראה , הדרכה ומידע , אך גם לבנקאות ומקצועות מדויקים . למזל בתולה הקלאסי , ישנה רגישות בריאותית בתחום העיכול , בטן ומעיים , כמו גם במערכת החיסונית , כלי הדם , הלב ואפשרות לרמת ברזל נמוכה .

 

האישה הבתול נמשכת לטיפוסים מורכבים ומסובכים ולא פשוטים , ועוברת לפיכך מערכות יחסים רגשיות שבהם לא אחת חשה הבתולה נבגדת בפועל ברמות כאלה אואחרות . יש לציין אף שהבתולה הקלאסית חשה נבגדת או חווה סיטואציות בעייתיותבצורה כפייתית החוזרת על עצמה . הגבר הבתולה לעומת זאת , ביקורתי גם הוא , ולכן לא פעם מוצא את עצמו הגבר הבתולה מוקף נשים , אך אף אחת מהן לא שלו - הן כנראה עוד לא עברו אצלו את הביקורת . הגב הבתולה ברוב המקרים הנו כפייתי , סגור ומופנם .

 

יש לציין גם שמזל בתולה נמנה עם המזלות המשתנים ומשתייך ליסוד האדמה . שליט המזל הנו מרקורי . צירוף זה מעניק לבתולה הגיון בריא , ביקורתיות , חריצות , ודייקנות לצד יכולת יישום טובה וכושר הסתגלות .

עקרונית הבתולה רוצה רק 100 במקרה של 90 זה ייחשב אצלו ככישלון . לפעמים מרובעצים הבתולה לא יראה את היער - וזה הפוך ממזל קשת שרואה רק בגדול ולא מצליחלהבין מה שהבתולה יודע כל החיים - שהכל רק בגלל מסמר קטן …. בתולה היאהטיפוס , של אחות בבית חולים שתעיר אותך בשמונה בערב כדי שתיקח כדור שינה למרות שאתה כבר ישן - אבל מבחינתה - כך כתוב בפרוטוקול .

 

" מבחינה קרייריסטית " :

בני מזל בתולה הנם בראש ובראשונה בעלי מוסר עבודה גבוהה . הם יהיו מאושריםבעבודה בה יש שפע של פעילות , עבודה המחייבת דיוק והתייחסות לפרטים . כושר הביטוי המעולה שלהם עשוי להובילם לתחום התקשורת וההוראה .

סגנונם הביקורתי מאפשר להם להצליח כמבקרים וכתחקירנים . שקידתם על פרטים לצד כישרונותיהם בתחום הטכני , מאפשרים להם להצליח במקצועות הגרפיקה , השרטוט וההנדסה . החשיבות שהם מייחסים לבריאות הגוף , לניקיון ולהיגיינה מוביליםאותם למקצועות הקשורים לסיעוד , לרפואה  , לרבות רפואה אלטרנטיבית.

 

 בריאות :

בשל מערכת עצבים רגישה לצד רגישות בדרכי העיכול , דאגנותם של בני מזל בתולה עלולה להביא למחושים בקיבה ולעיתים לכיב הדורש טיפול . גם הסרעפת של בני המזל מועדת לפורענות , על כן הם עלולים ללקות בקוצר נשימה או באלרגיות הקשורות בדרכי הנשימה . אולי זו הסיבה שרבים מהם להטים אחר מזון בריא ונמשכים לצמחונות .

 

"מין - וזוגיות אצל הבתולות " :

מתחת למעטה המאופק והתמים של הבתולות , פועם לב רומנטי הכמהה לאהבה .בהיותם ביישנים ועצורים , יעבור זמן רב עד שיחלו במלאכת החיזור . הם מאמיניםבמעשים המוכיחים אכפתיות יותר מאשר במילים רגשניות של אהבה . הם יבטאו אתאהבתם באיפוק.

עם זאת יהיו מסורים לבני זוגם ונכונים תמיד לעזור , לטפל ולדאוג לצרכיהם . בני המזל הנם ארציים וחושניים , אולם עצורים במתן ביטוי ספונטני לחושניותם .  המין כשלעצמואיננו ממלא תפקיד בעל חשיבות ראשונה במעלה עבורם  . למרות זאת שאיפתם לשלמות מובילה אותם לחיפוש אחר ביצועיים מיניים מושלמים . 

הם נהנים לשאוב ידע על הטכניקות המיניות שיסבו הנאה לאהוביהם . עם זאת הקפדתם היתרה על ניקיון וחששם מחיידקים עלולים למנוע מהם הנאה ספונטנית . עליהם ללמוד להתייחס למין בטבעיות על מנת להרגיש לא רק משוחררים אלא גם מאושרים .

 

מפורסמים יידועי שם בארץ ובעולם בני מזל בתולה הנם :

סופיה לורן , קלאודיה שיפר , רחל וולש ואחרות , ובין הגברים הבתולות : יגאל בשן ,דודו טופז , שון קונרי , חיים יבין , מני פאר ואחרים .     

אינדקס אסטרולוגיה