מזל אריה 22.08-23.07ניתוח האישיות של בני - בנות מזל אריה / מאת האסטרולוג אור משעל

 

זל אריה" :

 

מזל אריה נמנה עם המזלות הקבועים ומשתייך ליסוד האש . שליטת המזל הנה השמש . צירוף זה מעניק לאריה המצוי שמחת חיים , יצירתיות , נדיבות , תחושת כבוד , עוצמה וסמכותיות . האריות יודעים לחזר ולאהוב וזקוקים להרבה תשומת לב , התעלמות מהםגורמת להם תסכול , ואכזבה . באריות מאוכזבים חשים מייד על פניהם והן בהתנהגותם . הצורך בפרסום והדחף לשם ומוניטין חזק ביותר אצל האריות , והמזל גם כך מוחצן מטבעו , ובבסיסו הוא הנו דומיננטי כבר מגיל צעיר .

האריות חשים בטוב לצד מזלות כמו קשת וטלה , כיוון ששלושתם משדרים על יסוד האש.אך גם עם מזלות האוויר כמו תאומים מאזניים ודלי , אך מערכות יחסים כאלו ואחרות עםדלי אינם קלות , ואילו עם תאומים ומאזניים עלולים היחסים לסבול מניתוקים והפרעות .בקשר למזלות המים והאדמה קשה לאריות להסתדר , אם כי לא הייתי שולל זאת על הסף  - תלוי בכל מרכיבי מפת הלידה כדי לשפוט או להחליט על התאמה כזו או אחרת .

  

קריירה:

האריות ניחנו ביכולת מנהיגות , לכן חשוב שעיסוקם יאפשר להם להימצא בעמדת מפתח .

יעילותם , כושר הארגון ויכולת ההשפעה שלהם מובילים אותם לבחירת קריירה בה יוכלו לבטא את עצמם ולהשפיע על אחרים . הם יסודיים אחראיים , ניחנו בכושר התמדה ומסוגלים לבצע את עבודתם ביעילות רבה . לאריות ישנו "אגו" מפותח , וכדי להוציא מהםאת המיטב , רצוי להביע את מלוא ההערכה על עבודתם . הם מהמרים בנשמתם , ומוכנים לפעול "בגדול" על מנת להרוויח יותר .

 

בריאות:

רגישותם של האריות טמונה בלב ובעמוד השדרה . לעיתים הם נוטים למחלות זיהומיות ,חום גבוה , מיגרנות , לדלקות פרקים ולהסתיידות עורקים . על מנת להימנע ככל האפשר מבעיות בריאות , על האריות למצוא עבודה שתתאים לאופיים ותאפשר להם יותר חופש פעולה והזדמנויות לקידום  , לצד הכרה והערכה .

 

מין וזוגיות

אהבה ורומנטיקה , הכרה והערכה הם הדלק המניע את האריות . הם נותנים ביטוי לאהבתם במלוא העוצמה וההתלהבות . הערכתם העצמית  תלויה בדרך כלל בסובביםאותם . הנאמנות הנה תנאי הכרחי לקיום קשר רומנטי . האריות נמשכים לאהבות שיש עמם סממנים דרמטיים , בהן יככבו בתפקיד ראשי . נקודת התורפה שלהם  היא הצורךבמחמאות ובתשומת לב , בהערצה וליטופי האגו . כל אלה יוציאו מהם את המיטב .

בשל השתייכותם ליסוד האש , האריות ניחנו באנרגיה , בחיוניות ובדינמיות רבה .

הם מאהבים חמים וחושניים ומתייחסים למין בצורה ישירה ופתוחה . בשל היותם דרמטיים , הופך האקט המיני סוער יותר , כאשר ייתנו דרור לפנטזיות שלהם ויבצעו , כביכול , סצנות מין בעלות אופי נועז ושונה . האריות נוטים ליטול את השליטה במערכת הגומלין המינית .

הם יגלו את התנוחה הנוחה להם וינחו את בני זוגם להתנסות בחוויה החושנית , כאשר שרביט הניצוח בידם . הם זקוקים למלוא תשומת הלב , כיאה לאריה מלך החיות .

 

מפורסמים מהארץ והעולם בני מזל אריה הנם :

יש לציין שהאריה הנו המזל המשותף לרבים מבין מפורסמי העולם : במנהיגות שזו תכונתו האסטרולוגית הבולטת  אנו מוצאים את נשיא ארה"ב לשעבר : ביל קלינטון  - המאחד באישיותו בין תכונת המנהיגות של האריה לתכונות נוספות , ובראשן האהבה והצורךבחיזור חום ורומנטיקה . (פרשיות ג'ניפר פלאוורס ומוניקה לוינסקי) , אך הנשיא קלינטון הוא אכן אדם חם , אוהב  ונדיב . וכמוהו רק ללא פרשיות אהבים היה - ראש הממשלה לשעבר - מנחם בגין ז"ל , והדמות הפוליטית הנצחית שמעון פרס בן המזל, כמו כן  .

מדונה - הזמרת הנה לביאה אופיינית ביצירתה ויצריותה , כמו גם וויטני יוסטון , רוברט רדפורד , קני רוג'רס , אלפרד היצ'קוק , ומי אם לא ג'ורג' ברנרד המחזאי הידוע והמפורסם שקבע משפט האופייני כל כך לאריות : "ההצגה חייבת להימשך" , כך שנפגוש אריות על הבמה , וכמובן בפוליטיקה – כל העולם במה זהו המוטו של האריות.

אינדקס אסטרולוגיה