מזל סרטן 21.07-22.06ניתוח האישיות של בני - בנות מזל סרטן / מאת האסטרולוג אור משעל

 

זל סרטן" :

 

מזל סרטן נמנה עם מזלות היוזמה , משתייך ליסוד המים ושליטו הוא הירח . צירוף זה מעניק לסרטן המצוי אינטואיציה מפותחת , משפחתיות ורגישות רבה . פני הירחהמשתנים משקפים את מצבי ברוח המאפיינים את בני המזל .

הקשריו ברמת התכונות הפסיכולוגיות הנם : העבר , הנוסטלגיה והזיכרון , כמו גם היסטוריה ומשפחה , טיפול וסיעוד לסוגיו , אבטחה ושמירה , וכן ארכיאולוגיה , אספנות וצילום ,-הקשר לצילום אצל הסרטן בא מהצורך להנציח את העבר , ולהשאיר מורשת היסטורית ,  וכן מקצועות הקשורים במישרין או בעקיפין בביטוח  - והחשוב ביותר - מסעדנות ואוכל , אצל בנות המזל הדגש יושם על נושאים פיננסיים , כלי כסף , ואופטימטריה .

ברמת גוף האדם הסרטן קשור אצל האישה ברחם , בחזה , בהריון ולידה , ואילו אצל הגבר וגם אצל האישה קיבה - קיב קיבה , אולקוס וכד… בני הסרטן הנם רגישים במיוחד , הם מסוג האנשים שקודם כל נפגע , ורק אחר כך בודק אם הייתה סיבה לפגיעה . יש לצייןאף שזהו מזל תובעני , ורכושני .

ישנם אסטרולוגים שיטענו שבני מזל זה הנם קמצנים , אך לא כך הוא הדבר , הסרטן הנו רכושן מטבעו , ונוטה לאגור דברים עתיקים או ישנים , ולא לזרוק – זה לא נובע מקמצנותאלא מחוש האספנות לדברים עתיקים או לחפצים שאבד עליהם הקלח .

דיאנה כזכור נהרגה בתאונת דרכים , בשעה שהנהג עשה מאמצים גדולים להסתתר מן הצלמים שדלקו בעקבותיה , ניתן לומר שהצלמים "הרגו" אותה (סרטן – צילום) . הסיפור הקשה עם משפחת המלוכה הבריטית , כל ההקשרים המשפחתיים מאפיינים את המזל , משפחה הנה בראש ובראשונה עניין סרטני אסטרולוגי (סרטן – משפחה) .    

 

"קריירה" :

הסרטנים הנם שאפתנים , אחראים ואינם אוהבים להסתכן בתחום המקצועי . ניתן לומר שהם חסכנים וזהירים בכל הקשור להשקעות פיננסיות . מצבי הרוח המשתנים של הסרטנים משמשים אף הם לעיתים קרובות מניע לפעולותיהם ועלולים להיות המפתח ליכולתם או לאי יכולתם להגיע לפסגה . כאשר הם מאושרים ואוהבים את עבודתם יפעלובמלוא המרץ.  אולם כאשר הם נמצאים במצב רוח דיכאוני , או כאשר הם עוסקים במקצוע שאינו מתאים להם , הם הופכים לדאגנים וקודרים ועבודתם נפגעת . הדחף להגן , ולטפל מושך את הסרטניים לקריירה בתחומי הטיפול והסיעוד .

 

"בריאות" :

רגישותם של בני המזל טמונה בוושט , בחזה , בבטן , בדרכי העיכול העליונים , בכיס המרה ובלבלב . אצל נשים תתכן רגישות נוספת בשדיים , ברחם ובשחלות . דאגה ומתיחות לצד הרגלי אכילה פסולים , עלולים לפגוע במערכת העיכול , כיבי קיבה וכיוב..אם יקשיבו לקולם הפנימי , יוכלו לפתור חלק ניכר מבעיותיהם .

 

"מין - וזוגיות" :

גם אם לעיתים ישחקו בני המזל את תפקיד הקשוחים - הרי שמתחת למעטה השריון מסתתרים בני אדם רגישים , פגיעים ומלאי הזדהות עם בני זוגם . טבעם המאופק ,חששם מפגיעה ודחייה והקושי שלהם להביע את מבוקשם  במישרין , מובילים אותם לעיתים להתכנסות בתוך קליפתם , בציפייה שבני זוגם יקלטו את רגישויותיהם.

אין הם נוטים לפלירטוטים , וכשהם מאוהבים - הם נסחפים כל כולם בסערת רגשותיהם . הם נוטים לארוג קורי הגנה סביב האדם האהוב ועלולים להפוך תובעניים ורכושנים כלפיו .

לסרטנים יצר מיני חזק ואינטנסיבי , והם מסוגלים להגיע לאינטימיות קרובה .

בשל רגישותם הרבה הם מסוגלים לחוש את רצונות בני - זוגם ללא מילים . המתח המיני מתפתח בהדרגה ומגיע לעוצמה רבה . קשר מיני מאפשר להם להרגיש רצויים ואהובים , מוגנים ובטוחים .

יחסם למין , כמו לכל תחום בחיים , מושפע ממצבי רוחם המשתנים . לסרטנים דמיון עשיר, ופנטזיות מיניות מעוררות את יצריהם . יש להם חיבה מיוחדת למין אורלי , והם ייהנו במיוחד במקומות הקשורים למים - חדר האמבטיה , בריכה או ים .

 

סרטנים מפורסמים בני המזל הנם דוגמאות המדברות בעד עצמן למשל :

הנסיכה דיאנה , שהייתה אחת הנשים המצולמות ביותר בעולם , זכורה במיוחד תמונתה עם הילד הפקיסטני העיוור - סרטן אף מזוהה עם העיניים . גם לפני שהפכה דיאנה לנסיכה , עסקה בטיפול וסיעוד כעוזרת גננת , וכמובן לאחר מכן פעלה למען חולים ונזקקים בבריטניה ובשאר העולם .

אינדקס אסטרולוגיה