זולו אסטרולוגיה סינית - שנת התרנגול
אסטרולוגיה סינית / מאת: האסטרולוג אור משעל

 

שנת התרנגול

ילידי שנת התרנגול הם ידידותיים , עצמאיים , חרוצים , מבריקים , ומקוריים . יש להם מזל מיוחד והם זוכים באהבה ובתנאים חומריים נוחים . הם מתיידדים בקלות , שנונים ועליזים , אינטליגנטים , מקסימים , ואוהבים להרשים את הסובבים אותם ולהיות מוקדההתעניינות .

הם אינם הולכי רכיל ולא חובבי שיחות נימוסין . אולם מסוגלים לשוחח בפקיחות רבה גם על נושא שיש להם מעט ידע בו . הם נוטים ליהירות באופיים , וחסרי סבלנות כלפיאנשים ממוצעים ומשעממים . ילידי שנת התרנגול מתייחסים לעצמם ברצינות גבוהה , יתר על המידה וישירותם גובלת לעיתים בגסות ובפגיעה באחרים , גם אם לא התכוונואו חשו בכך. הם נהנים מדו קרב מילולי , מהירי חימה אך חמתם שוככת במהירות . יש להם נטייה לראות את עצמם כמרכז העולם וכאילו למענם הוא נברא . הם נעלביםבקלות , וכשהם חושדים שנוצלו , או שנכפו עליהם דברים נגד רצונם .

בני מזל תרנגול אוהבים להשתעשע בענייני אהבה , אולם כשהם נישאים הם הופכים בניזוג רומנטיים ונאמנים . בריאותם הכללית טובה , אך רבים מהם פוחדים מפני המוות . הם חלוצים לכל דבר , במחשבה ובפעולה וניחנו ביכולת לקלוט בעיה או מצב , ממבט ראשון. הם אוהבי קריאה . הם תמיד מלאים בתוכניות וברעיונות חדשים לעתיד . הם שאפתנים אם כי לטווח קצר – ומסוגלים להתאמץ מאוד בכדי להצליח גם התלהבותם עלולה לדעוך לאחר זמן מה . הם נוטים לעיתים להיות סרקסטיים , אגוצנטרים , ונמהרים אך גם אמיצים כשצריך. הם מסוגלים לשמור על קור רוח בשעת משבר ולהקרין ביטחון עצמי , אולם לא תמיד הם בטוחים בעצמם , כפי שהם נראים . מוסרית - הם ישרים ואמיצים , וכן הם נועזים ואופטימיים . הם אוהבים להגזים , אינם ביקורתיים ושונאים ביקורת המופנית אליהם .

בני מזל תרנגול , חסרי מנוחה וסובלים לעיתים מחוסר שביעות רצון עצמית ומחוסר שביעות רצון מהסובב אותם . הם זקוקים לקריירה שתיתן להם מידה מסוימת של חופש והופכים לרתחנים ומדוכאים אם עבודתם מכנית ובלתי יצירתית .

אינדקס אסטרולוגיה