מנוע פתרון תשבצים למקצוענים

הכניסה למנוע התשבצים הינה למנויים בלבד
הצטרף כמנוי כניסת מנוי
מנוע טורבו מקצועי מתאים גם לכותבי תשבצים ולפותרי תשבצים - תשחצים ומשחקי מילים הוא למעשה גם מנוע הגדרות ופתרונות לתשבצים - מנוע יחיד ומיוחד בעל אוצר מילים עצום המכיל מאות אלפי הגדרות מעל 370,000 ערכים - הותיק והגדול מסוגו בעולם בשפה העברית! מנוע התשבצים מתעדכן כמעט בכל יום באופן שוטף משנת 1998 - מנוע התשבצים הגדול של זולו מיועד לחובבי תשחצים ותשבצים - למקצוענים בתשבצים המעוניינים לשפר את רמת הידע ולכל המעוניין לתרגל את המוח ושיפור הזיכרון. בתוצאות הקיימות יצגו על פי רוב הגדרות וגם פתרונות. בכל חיפוש מורחב יתקבלו עד 80 תוצאות. מנוע תשבצים יחודי - פתרונות תשבצים למקצוענים - העשרת הידע האישי למורים הורים ולילדים מחוננים.

הקלד/י הגדרה לחיפוש: - מנוע הגדרות - ניתן להקליד גם חלק מההגדרה המבוקשת. לדוגמא: אם הקלדת - בירת ישראל - התוצאה תהיה  ירושלים, כמו כן ניתן להקליד חלק מהגדרה, או חלק ממילה.

לרשותך עומדות אפשרויות חיפוש שונות

חיפוש מורחב
חיפוש מצומצם
חיפוש חלקי
רק בהגדרות
רק בפתרונות
סופר מצומצםהמנוע שמשלים לך את התשבץ - המנוע המשלים.
הקלד/י סימן שאלה במקום האות שחסרה במילהאיך מפעילים את המנוע המשלים ?
מטרת המנוע המשלים הינה להשלים את האותיות החסרות במילה המבוקשת פשוט מקלידים סימן שאלה במקום האות החסרה בתשבץ. אם תקלידו את האות 'א' ושני סימני שאלה ובסוף את האות 'ה' תקבלו את כל המילים בנות חמש אותיות המתחילות באות 'א' ונגמרות באות 'ה'
הקלדנו:   א??ה  ולהלן חלק קטן מהתוצאות שקיבלנו -
במנוע התשבצים של זולו מאות אלפי הגדרות וערכים! עדכון שוטף 1998-2024 ט.ל.ח - היבטים משפטיים - כל הזכויות שמורות ©