מזל מאזניים 23.09-22.10ניתוח האישיות של בני - בנות מזל מאזניים / מאת האסטרולוג אור משעל

 

זל מאזניים" :

 

מזל מאזניים נמנה עם מזלות מיוזמה ומשתייך ליסוד האוויר . שליטת המזל הנה ונוס או לחילופין אפרודיטה , לפי המיתולוגיה והאסטרולוגיה . ונוס שליטת מזל מאזניים , ובכלל מזל מאזניים בעצמו מייצג , את היופי והאסתטיקה , ההרמוניה , ומעל הכל את האהבה  והשלום. צירוף זה מעניק למאזניים קסם אישי , רדיפת שלום וצדק , טעם מעודן ואסתטי , לצד גישה שכלתנית .

 

כמו כן יש להוסיף כי מזל מאזניים ניחן בקסם אישי , וחוש דיפלומטי יוצא דופן . הוא הנואובייקטיבי והוא ניחן בחוש צדק מפותח . עיצוב , אופנה , בשמים ותמרוקים , דיפלומה , טאקט , כיבוד הזולת והקפדה על ההופעה החיצונית הם חלק ממגוון התכונות של המאזניים הטיפוסי .

 

יש לציין שהמאזניים עוברים תהליכים לא פשוטים בחיים הן בנסיבות משפחתיות והןבזוגיות, יש בהם צורך אמיתי בהרמוניה ובאהבה במינון מוגבר , אם כי המאזניים יודע מהזו שותפות ומקפיד על הקשר עם הפרטנר של חייו . מבחינה כלכלית הם עוברים עליות וירידות אך כושר ההישרדות וההתחדשות חזק בעניין זה .

 

יש לציין שבמישור הרומנטי הם עוברים ניתוקים ופרידות פתאומיים  , וחווים הפתעות . הילדים בני המזל , הנם : אינטליגנטים , מפתיעים , מרדנים ועצמאיים . מבחינת העבודה : הם חווים תקופות ארוכות של אי בהירות , אכזבות ולעיתים מצבי וואקום ותחושות של ריקנות , אבטלה או נפילות עסקיות .

 

העבודה והקריירה יוצרים בתקופות חיים מסוימות אכזבות קשות , ואפילו יוצרים תחושה של קורבן , והקרבה בקריירה  - מודעות לאפשרות זו תיתן מימד של נסבלות בתקופות הרלוונטיות .    

 

 

"קריירה" :

בני המזל אינם בנויים לעבודה פיזית קשה מידי . עבודה שיש בצדה גירוי אינטלקטואלי תסייע להם לתת ביטוי הולם לכישוריהם . הם שונאים עימותים , מיטיבים לפעול בצוות , מונעים ע"י הרצון להסב נחת לזולת ונהנים מקשרים חברתיים במסגרת עבודתם . ביכולתם להשתמש בקסמם האישי כדי לפשר בין יריבים .

 

העניין הרב אותו הם מוצאים במראה החיצוני , כישרונותיהם בתחום האמנות והאסטטיקה ויכולתם לייפות חזותם של דברים , מכשירים אותם לעבודה בתחומי העיצוב ובמקצועות הקשורים לטיפוח ויופי  . כושר השכנוע , דיבורם הכובש ויכולתם להבין את צרכי האדם הניצב מולם , עוזרים להם ביחסי ציבור ובמקצועות השיווק והייעוץ .

 

"בריאות" :

האזורים הרגישים בגופם הם הכליות , אזור המותניים , שלפוחית השתן , והקיבה . כמו כן קיימת נטייה לסוכרת , ובלוטת התריס העלולות להטריד . על בני המזל להימצא בתנועה , וחשוב שיעסקו בפעילות גופנית יומיומית . פעילות קבוצתית ומשחקי צוות כמו טניס , סיף , פינג - פונג וכד.. הם מומלצים ביותר . גם פעילות אומנותית וחברתית יסייעו להרפיית לחצים.

 

"מין - וזוגיות" :

בני המזל הנם רומנטיקנים , הם מאוהבים באהבה וזקוקים לקשרי אהבה שיש בהם חיזור מתמשך . רצונם לשמור על הרמוניה , שקט ושלווה בא לעיתים על חשבון אושרם וסיפוק צרכיהם . השגרה משעממת אותם , והם נמשכים למערכות יחסים דינמיות שיש בהן  גוון והתפתחות .

 

אין הם נוהגים לשמור אמונים . למרות זאת הזוגיות חשובה להם כאל אוויר לנשימה .גישתם של בני מזל מאזניים : מצד  אחד יעשו הכל כדי לשמור על איזון והרמוניה ושלווהבסביבתם ומצד שני הם וכחנים חסרי תקנה , מה שמפר את השקט בו הם חפצים . בשלחוש ההגינות המותח שלהם והחשש מפגיעה ברגשות הזולת , אין הם מסוגלים  לסרבלהרפתקה שנכנסו אליה ולסיימה מיידית גם אן זו נטולת סיכוי כלשהו .

 

בהיותם שכלתנים , הם נוטים לפעול בהגיון וחוששים מאינטימיות יתרה . תשוקתם המינית ניזונה מאווירה רומנטית מפתה . סגנונם המיני קונוונציונלי והם נוטים להתאים את עצמם לבני זוגם . תאבונם המיני אינו רב , אך הם זקוקים למין איכותי , בו השותף הנו גם חבר וגם אהוב

 

מפורסמים בני המזל המדברים בעד עצמם הנם :

את היופי אנו מוצאים אצל קתרין דנב - שטוענים בלהט כי היא האישה היפה בתבל למרותגילה , ג'ון לנון בן המזל  - הידוע בשירו "כל מה שאתם זקוקים לו היא אהבה" , וכזכור השיר  "תנו צ'אנס לשלום" , רוג'ר מור אף הוא בן המזל , וחייבים להזכיר את הנשיא ג'ימי קרטר , שאכן השכין שלום בין ישראל למצריים , בקמפ דיויד הראשון ביחד עם מנחם בגין וסאדאת , ראש הממשלה לשעבר בנימין (ביבי) נתניהו , ואכן הוא עובר בתהליכים קשיםאת שלושת היסודות והם : השלום , הנישואין והמשפטים .

אינדקס אסטרולוגיה