מזל דלי 18.02-21.01ניתוח האישיות של בני - בנות מזל דלי / מאת האסטרולוג אור משעל

 

"מזל דלי" :

מזל דלי נמנה עם המזלות הקבועים . הוא משתייך ליסוד האוויר , ושליטו אורנוס . צירוף זה מעניק לדלי המצוי גישה שכלתנית , פתיחות מקוריות , ייחודיות , צורך חזק בחופש ובעצמאות ומודעות לזכויות האדם וכבודו . דלי הוא מזל העידן שבו אנו נמצאים במקרו - עידן המחשבים .  מבחינת הפלנטה והציביליזציה עין נמשך 2160 שנים לערך . מזל הדלי קשור לעתיד , לקדמה , טכנולוגיה , היי טק , מטוסים , חלל , שקיפות , חברתיות , מחקר והומניות . הדלי פועל לכיוון המערכת – הקבוצה וברמה הפילוסופית מתקשר לקפיצה הקוונטית . מזל דלי הוא מזל אנטי היסטורי והוא פונה רק לעתיד . ניתן לראות את האחים רייט והמטוס , איינשטיין ותורת היחסות בשנים 1905 - 1904 כמבשרי העידן , וכמובן באופן טבעי טילים ורקטות המצטרפים לאחר מכן , כמו גם : רדיו , טלוויזיה ותקשורת המונים , מחשבים אינטרנט , המתפתחים בשנים שלאחר מכן , והתהליך נמשך . ניתוקים וקטיעות רצץ ללא הכנה מוקדמת ובפתאומיות הם חלק ממבנה המזל . ברמה הפרקטית הדלי מסוגל לעבור נפילות או הסתבכויות כלכליות בחייו . למזל הדלי יש חשיבה עצמאית ביותר והו אינו נסחף עם העדר , אך זקוק לבית יציב ורגוע . במערכות יחסים רומנטיות התנאי היסודי הוא : משיכה לאדם אינטליגנטי ותקשורתי .  במהלך חייו של הדלי , תיתכן כפילות רומנטית במצבי חיים מסוימים . במסגרת עבודתו , יידרש הדלי לטפל ולעזור , אך דליים רוצים להרגיש בבית ולפעמים גם לעבוד מהבית . הדלי מעדיף חוג אינטלקטואלי  קריאת ספר טוב ומעניין , והעשרת תפישת עולמו ופילוסופית שונות ומגוונות , ואפילו פילוסופיית חיים דרך הזוגיות . הזוגיות צריכה להיות פתוחה ומאווררת . לדליים יהיו חברים מחו"ל , ואפילו נסיעות לחו"ל ואפילו ללא הכנה מוקדמת . יש לציין דבר חשוב לא פחות , הדלי אינו אוהב מסגרות , ואפילו מפסיד ממסגרות . לעיתים מפסיד הדלי מדמויות מבוגרות , וייתכן קושי עם דמות האב שהיא מורכבת ויצירתית .

 

"קריירה" :

הדליים זקוקים לעבודה שתספק להם אתגרים אינטלקטואליים , לצד חופש ועצמאות לפעול בדרכם . הם מונעים ע"י הצורך לתקן את העולם , לכן יעדיהם רפורמה וקידמה . בכל קריירה בה יבחרו , הם מרגישים צורך להיות מיוחדים ומקוריים , בהתעלמם מהנורמה המקובלת . הם מיטיבים לפעול תחת לחץ ומתקשים להתאים את עצמם לשעות עבודה קבועות . השכר אינו הגורם המכריע בעבודתם . חשיבות רבה יותר יש למידת העניין בעבודה ולחופש הפעולה הניתן להם .

 

"בריאות" :

רגישותם של הדליים טמונה בשוקיים , בקרסוליים , בדליות הרגליים , בנשימה , בגיד האכילס , במערכת הלימפה ובמחזור הדם . הדליים נוטים לפתח מחלות בנסיבות חיים מגבילות , כאשר הם מצויים בתחושה של "אין מוצא" . טוב יעשו הדליים אם ישקיעו אנרגיה רבה בפעילות פיזית , שתטיב עם מחזור הדם שלהם - זאת אומרת לחץ דם גבוה או נמוך.

 

"מין - וזוגיות" :

בהיותם סקרנים ופתוחים , זקוקים הדליים למערכות יחסים מיוחדות , שהשגרה לא דבקה בהן . אין הם מעוניינים בקרבה יתרה שתכביד על עצמאותם אלא במרחב מחייה . אהבה עבורם הם בראש ובראשונה חברות והדדיות . הדליים ירגישו נאהבים כשבני זוגם משלימים עם מוזרויותיהם ומעניקים להם תמיכה , המאפשרת להם לחיות בדרכם המיוחדת . הם חברותיים אך קשריהם אינה עמוקים ומשוללים אינטימיות אמיתית . הקרירות והריחוק שהם מקרינים כלפי חוץ מחפים על פחד מאינטימיות וקרבה יתרה . זו גורמת להם מחנק ומאיימת על החופש שכל כך חשוב להם . הדליים דוגלים בסובלנות מינית ובזכותו של כל אדם להיחשף למגוון של גירויים . מיניותם מונחית על ידי דחפים פתאומיים .  תאבונם המיני אינו רב , והם מתמקדים באיכות ולא בכמות . מערכות יחסים אפלטוניות , מעורר אותם לעיתים יותר מאשר קשר בר מימוש . הם נדלקים מגירוי "אינטלקטואלי" ולעיתים יסתפקו ב"אורגזמה מנטלית" . גם כאשר הם מצויים בעיצומה של

חוויה מינית

מפורסמים בני המזל הנם :

אריה דרעי , עדנה נוי .  יעל בר זוהר (29.1.80) , טלי שרון (13.2.79) , יובל כספין (27.1.57) שלמה בניזרי (7.2.1961) 

אינדקס אסטרולוגיה