מזל קשת 22.11-21.12ניתוח האישיות של בני - בנות מזל קשת / מאת האסטרולוג אור משעל

 

זל קשת" :

 

מזל קשת נמנה עם המזלות המשתנים . הוא משתייך ליסוד האש ושליטו הוא יופיטר . צירוף זה מעניק לקשת אופטימיות , אופקים רחבים , הרפתקנות , יושר  ויכולת הסתגלות למצבים משתנים . אם כבר מדברים על הרפתקנות , ניתן להוסיף איפה שטבע ירוק , מרחבים פתוחים , ועניין מיוחד מאפיינים את המזל , אך לא רק , כיוון שקיימת בהם גםאינטואיציה , דחף לחקור ולעסוק בשאלות פילוסופיות העומדות ברומו של עולם , יש להוסיף כי הקשת הטיפוסי לא חפץ בתשובות אלא בשאלות .

 

דאגה נגרמת לקשתים במידה וסביבתם הקרובה חדלה להציג שאלות . נדודים הרפתקנות ומסעות רוחניים מקופלים בסמל הקנטאנר שחציו אדם וחציו סוס , מכך שהצד הפיזי הנו ספורטיבי , והנו משמעותי לא פחות מהפן הרוחני הפילוסופי בסימן אסטרולוגי זה .

יש לציין שהקשת הטיפוסי אוהב לתת ביקורת ולייעץ אך קשה לו לקבל ביקורת , מזל קשתגם אוהב צדק  - אך הוא מעל החוק (במחשבתו התת הכרתית) – לו מותר הכל .

בטבע  - הנמרים הנם בעלי האנרגיות הקשתיות של עולם החי . בעונת ההזדווגות הם עושים את זה 300 פעמים בתוך 48 שעות בערך … מעניין שגברת קים בסינג'ר בת המזל "עשתה את זה" בסרט תשע וחצי שבועות של שיכרון חושים .אגב , הנמרה לא עושה זאת , אלא אם יש בסביבה לפחות בין 6 - 8 נמרים זכרים  - וזו בהחלט הצגה גדולה .

 

קריירה:

הקשתים נמשכים לעיסוקים מלהיבים שיאפשרו להם מידה רבה של חופש פעולה .

הם זקוקים לקריירה , שתספק להם אתגרים ויכולת התרחבות ואשר תעורר את התלהבותם. הם נוטים להגזים ולפעול בגדול , ובהיותם חסרי סבלנות , הם עלולים ללקותברשלנות . רב צדדיותם , סקרנותם ותאוות הנדודים מובילים אותם לעיתים לבחירת קריירה הקשורה בחו"ל.

 

גישתם הפילוסופית עשויה להביאם לתחום האקדמי . תחושת היושר והצדק  לצד אמות המוסר הגבוהות בהם ניחנו , יכשירו אותם לתחום המשפט . האופטימיות בה התברכו , תסייע להם במכירות . בשל אהבת החופש  - יהיו מוכנים לעבוד קשה על מנת להגיע לעצמאות כלכלית .

 

בריאות:

אופיים האופטימי של הקשתים וחיוניותם הפיזית תורמים לבריאותם הטובה .

רגישותם טמונה בגב התחתון , בירכיים ובכבד . עליהם להימנע מאכילת מזונות עשירים מידי . מדיטציה , ותרגילי יוגה עשויים להרגיעם .

 

מין וזוגיות:

הקשתים הנם תוססים , אידיאליסטים , ובעלי אנרגיה בלתי נדלית . כאשר הרפתקתאהבים מסתיימת , יביטו אופטימיות קדימה בציפייה לקשר חדש . הקשתים יחפשו לרובקשר פתוח. על בני זוגם לכבד את הצורך שלהם בעצמאות ולאפשר להם לנוע , ללמודולהתפתח כרצונם.

 

הקשרים הרומנטיים שהם בונים הנם על בסיס של כנות והגינות . רצוי שמערכות יחסים יספקו להם גירוי אינטלקטואלי ויהיו בעלי סטנדרטים מוסריים גבוהים . בהיותם שייכים למזלות האש , הנם בעלי תיאבון מיני בריא . הם כנים וישרים בגישתם למין , ויתארו בפניבני זוגם היכן טמונות רגישויותיהם  ,על מנת שיוכלו להסב עונג זה לזה ללא עכבות והליכה סחור, סחור .

 

החשוב להם ביותר : גירוי מנטלי ויחסי שיתוף המשלבים אהבה עם ידידות , אכפתיות והדדיות . הם מסוגלים להפריד בין אהבה  ומין , לכן הרפתקה קצרה יכולה בהחלט להתאים להם . ההרפתקנות הטבועה בהם , אהבת הטבע והמרחבים , יבואו לידי ביטויגם בתחום המיני  : הם יעדיפו להתעלס במקום אקזוטי ופתוח , כמו חוף הים , כשהגלים מתנפצים ברקע , או בצל עצי החורש  . מקומות פתוחים יהיו תמיד עדיפים על פני חדר צראפוף עלטה שחלונותיו מוגפים.

 

מפורסמים מהארץ והעולם בני המזל הנם :

הזמרת הערבייה - אום כול תום ז"ל , המלחין לודוויק בטהובן , המנחה הישראלי - טלברמן, השחקנית מהסדרה טירונות - שרון זליקובסקי , כתב המחזה "תום סוייר" - מרק טווין, הבמאי הנודע - סטיבן ספילברג , השחקנית הנודעת - קים בסינג'ר , וצ'רצ'יל הנודע שגרס "תהום לא עוברים בשני צעדים אלא בקפיצה גדולה" . והוא מראה באמירתו את הצד הספקולטיבי , ואהבת ההימור שקיימת בטיפוס הקשתי - לא לרדת לפרטים קטנים ,אלא לראות את כל התמונה בגדול , ואת הפרטים הקטנים להשאיר לאחרים .

אינדקס אסטרולוגיה