מזל תאומים 21.06-21.05ניתוח האישיות של בני - בנות מזל תאומים / מאת האסטרולוג אור משעל

 

זל תאומים" :

 

מזל תאומים נמנה עם המזלות המשתנים , הוא משתייך למזלות האוויר ושליטו הוא : מרקורי . צירוף זה מעניק לתאומים המצוי קסם אישי , סקרנות , ערנות זריזות , רב -גוניות , כושר ביטוי וקלות תנועה . מילת המפתח של התאומים הטיפוסי  היא : NEXTכיוון שהתאומים משתעמם מהר מאוד .

התאומים מכיר היטב את אומנות המכירה , ואין ספק שימכור גם קרח לאסקימוסים . שליטתו בעולם התקשורת והמדיה מוחלטת כדוגמת דמותו של שדרן הרדיו שגילם רובין וילאמס בסרט : "בוקר טוב ויאטנם" .

תקשורתי אבל שטוח - יודע על הרבה תחומים אבל קצת מכל דבר , הוא אינו מוכן להעמיק. יש בתאומים הטיפוסי קלאסי מעט תכנים וללא אידיאולוגיות עמוקות , ואת מקומם מחליפה המסחריות והעברת מידע לסוגיו .

מאחורי הקלילות התקשורתית , יש לתאומים צד נפשי מורכב ועמוק , וניתן להוסיף לצד זה יצירתיות רבה . את המורכבות הנפשית אפשר למצוא אצל מפורסמים ידועים שתכף תשמעו את שמם . יש להוסיף שבכל גיל שהתאומים יהיה הוא תמיד ייראה צעיר מגילו , ואין פלא שהזמר המפורסם מלהקת החיפושיות "פול מקרטני" עבד בדואר (מקצוע תאומי טיפוסי) לפני היותו זמר , או יותר נכון לפני שהתגלה בביטלס .

התאומים רגיש באזור האוזניים ובנשימה , ולכן תמצא אצל הרבה מבני המזל : אסטמה ,בעיות בדרכי הנשימה כמו ברונכית דלקת ריאות וכיוב .

תאומים הנו מזל התיווך והקומבינציות , כמו גם הוא נקשר להוראה , הדרכה וספורט , וכמובן עסקי רכב , היות שמרקוכויוס הרמס – אותו אל יווני היה האל של הסוחרים והשווקים , הרמס ע"פ המיתולוגיה היה אל מיטיב לבני האדם , ואחראי על הדרכים ,אצלנו היה הנשיא עזר ויצמן בן מזל תאומים טיפוסי , ואין פלא שבממשלת בגין שימש כשר התחבורה , שימו לב שעזר הנו תקשורתי וצעיר ברוחו לפחות ..

התאומים הוא הילד הנצחי , ובעל קסם אישי רב .

 

"קריירה" :

התאומים הנם אנשי חשיבה ותקשורת , סקרנים וצמאים לידע . הם זקוקים לחופש פעולה ולעבודה מגוונת . שנינותם ויכולתם התקשורתית מסייעים בידם לעבוד בתחומים הדורשים מגע עם אנשים . תחכומם ויכולת השכנוע שלהם מסייעים בידם לפלס דרכם בתחומי המסחר והשיווק . יש להם צורך להימצא בתנועה מתמדת , לכן ייהנו לעבוד בתחום הדורש ניידות . על עבודתם להיות דינמית ומלאת גירויים אינטלקטואלים .

 

"בריאות" :

רגישותם של בני המזל טמונה בדרכי הנשימה , בסמפונות ובריאות , במערכת העצבים ובמחלות הקשורות לכפות הידיים , לזרועות ולכתפיים . ערנות יתר וחוסר מנוחה עלולים להקשות על יכולתם להירדם . כאשר הם מצויים במתח נפשי , הם נוטים לחוסר ריכוז . רצוי שבני המזל יסגלו לעצמם אורך חיים מלא פעילות ועניין .

 

"מין - וזוגיות" :

בני המזל יבטאו את אהבתם בקלילות , בשנינות ובתבונה . בכל מערכת יחסים הם זקוקים לגירויים אינטלקטואלים , לחופש ולשינויים . הדואליות שבאופיים ורבגוניותם גורמים לכך, שהתאומים מסוגלים להיות מעורבים בשתי מערכות יחסים בו זמנית.

גישתם הגיונית ושכלנית גם עניינים שבלב , ולעיתים ינתחו רגשות בהגיון צרוף . יש להבין כי הדרך ללבם עוברת לרוב דרך מוחם . אך לעיתים , מתוך סקרנות או מתוך רצון להתנסות בחוויות יוצאות דופן , תעבור הדרך ללבם - במיטתם . מיניותם של בני מזל תאומים טמונה בראשם . מוחם הוא האיבר הסקסי ביותר בגופם . תשוקתם הנה תוצאה של שיחה שנונה עם בן\בת הזוג העומד בקצב השכלי שלהם , מהיר מחשבה ובעל תחומי התעניינות רבים ומגוונים . סקרנותם הטבעית מובילה אותם לחיפוש אחר הגיוון שבמין . לעיתים ישמש המין רק כדי להרפיית מתחים - מאין פעולה טכנית המנותקת מעולמם הרגשי , ולעיתים הצרכים המיניים שלהם יודחקו , כאקט פיזי ארצי מידי .  לעומת זאת הםאומנים במשחקי פיתוי וחיזור כש"מילים גסות" נזרקות לחלל חדר המיטות ומגבירות את הריגוש הארוטי .

 

 מפורסמים מהארץ והעולם בני המזל הנם :

מרלין מונרו , ג'ון קנדי - שגילם את הצד הדון ז'ואני שקיים במזל זה , ג'ורג' בוש  - שאמר "קראו את שפתי" בשאלת גובה שעורי המס , קיסנג'ר , פול מקרטני , קלינט איסטווד , וג'ון ווין  - שסבל מחור בעור התוף , נוסיף להם את השחקנית מיו מיו שכבר בשמה באה לידי ביטוי הכפילות התאומית הטיפוסית , עזר ויצמן , האסטרולוג - עוז משעל , ועורך הדין המצליח ששי גז.

אינדקס אסטרולוגיה