מזל דגים 20.03-19.02ניתוח האישיות של בני - בנות מזל דגים / מאת האסטרולוג אור משעל

 

זל דגים"

מזל דגים נמנה עם המזלות המשתנים . הוא משתייך ליסוד המים ושליטו הוא נפטון . צירוף זה מעניק למזל דגים המצוי רגישות , מסתוריות , אנושיות , גמישות ואינטואיציה מפותחת. יש לציין שמזל דגים הנו מזל הקורבן וההקרבה , ומרבה להיפגע ולהיעלב , אך לא ברמת הסרטן .  

הדגים הנו : מעמיק , מיסטי , רוחני , מוסיקלי ופילוסופי כמו גם יצירתי . יש בו חוסר מימדלגבי זמן וסדר , נטייה ממשית למופנמות , וחוסר יכולת התנתקות והפרדות . משה רבנו מנהיג האומה שנולד בז' באדר היה בן המזל , שכידוע היה כבד פה וכבד לשון , והתנדבבטבעיות דגית לקחת על עצמו כקורבן את כל עוונות בני ישראל במדבר .

שימו לב שגורבצ'וב בן מזל דגים , הואשם בוויתור על הקומוניזם והתקשה בתקשור- גם ראש הממשלה לשעבר- יצחק רבין ז"ל היה תקשורתן לא גדול , הרי אמרנו מזל דגים הואמעבר למילים , מיסטיות ויצירה , והזדהות עם כאבו של הזולת הן מקטגוריות המזל .

הדגים אינם אוהבים פרידות וניתוקים , ונושאים כגון הסתבכויות , התמכרויות , אלכוהולאוכל וסמים קשורים בהם . ברמה הגיאוגרפית הדג קשור למדבריות ערבות שלג , כמו גם ימים נהרות , ומקורות מים אחרים . כנסיות ומנזרים מיסות ובקשות סליחה אף הם מנגזרות המזל . מזל דגים קשור להכחשה , והסתבכויות .

דגים מושפע ביצירתיות ומקצועות טיפוליים , כרפואה ופסיכולוגיה , וכל העולם האלטרנטיבי מתאימים לו וקשורים בו . יש לציין ולהוסיף שלמזל דגים אין מימד של זמן כמות או דיוק - הוא הנו הארכיטיפ המייצג את הנצח בניגוד לזמניות הגדי למשל .

 

"קריירה" :

בני המזל זקוקים לעבודה , שתאפשר להם לתעל את היצירתיות ואת הדמיון הרב בהם ניחנו לאפיקים מועילים . יש להם יכולת טיפולית וצורך לעזור לחלש . לממון אין משקל מכריע בשיקוליהם . הם מסורים לעבודתם , לעיתים יבטלו את צורכיהם האישיים מפניאלה של חבריהם לעבודה או למטופליהם . הם יצליחו בתפקידים בהם יש עמם חזון והגשמת אידיאלים . הם מתקשים לפעול תחת לחץ וזקוקים לפרטיות ולמנוחה . רבגוניותם , ערמומיותם והיותם עתירי תחבולות מסייעים בידם בעת ניהול משא ומתן עסקי .

 

"בריאות" :

רגישותם של בני המזל טמונה בכפות הרגליים , בתריסריון , בבלוטת יותרת המוחובמערכת הלימפה .  בשל נטיית גופם לצבור נוזלים הם עלולים להשמין . לעיתים יסבלו מלחץ עצבי . הם נוטים לפתח אלרגיה , ולעיתים מחלותיהם קשות לאבחון . כאשר הם מצויים בתחושת "אין מוצא" , הם עלולים לפנות לסמים ולשתייה כדי למצוא ניחומים . הם מגיבים באורך חיובי  על ריפוי בצמחי מרפא , הילינג ומדיטציה .

 

"מין - וזוגיות" :

בני מזל דגים הנם רגישים , רומנטיים , מסתוריים וחמקמקים . אין הם ביקורתיים ולא הם יהיו אלה שיבחנו את בני זוגם תחת זכוכית מגדלת . הם ניחנו ביכולת אינטואיטיבית נדירה המסייעת להם להבין את בני זוגם ולחוש את רצונם . ולעיתים אף יעמידו את  צורכי בניזוגם לפי צורכיהם שלהם , ובלבד שיסבו אושר לבני - זוגם . הנתינה גורמת להם להנאה ואושר . הם מסוגלים להגיע לעומק רגשי ולאינטימיות אמיתית ללא קושי . הדגים מגלמיםבאישיותם פרדוקס מסוים  : מצד אחד הם נוטים לעזור ולטפל בבני זוגם בהקרבה ובמסירות אין קץ  , ומצד שני הם עצמם זקוקים לשפע של אהבה והגנה , הם נוטים לפתחתלות ולהישען על בני זוגם . בני מזל דגים הם לרוב מאהבים רגישים ואינטואיטיביים . המין עבורם הנו חוויה רוחנית ומשמש אמצעי לזכות ברגשות בני זוגם . בני המזל מסוגלים להגיע לאינטימיות אמיתית . האיחוד וההתמזגות עם שותפיהם לקשר מושג באמצעותשיחות נפש , לצד יחסי מין עתירי רגש . הם נתונים לתקופות של גאות ושפל בדחפיהם המיניים , לצד יכולת הסתגלות למצבים שונים

 

מפורסמים בני מזל דגים הנם :

יצחק רבין , גורבצ'וב , אלברט איינשטיין , גלילאו גלילי , אלכסנדר בל (ממציא הטלפון) , עמיר פרץ ( 9.3.1952) , גילה גמליאל ( 24.2.1974 ) , אריאל שרון (26.2.1928)

אינדקס אסטרולוגיה