לאמא ואבא היקרים

עברו שלושה חודשים מאז עזבתי לקולג', אני מצטערת על חוסר ההתחשבות שלי ועל שלא כתבתי לכם, אבל עכשיו אני עומדת לעדכן אתכם... אך לפני שאתם מתחילים כאן, שבו בבקשה, אל לכם לקרוא הלאה אלא אם כן אתם יושבים... בסדר? טוב... אז אני מסתדרת די טוב, השבר בגולגולת והמכות שקיבלתי כשקפצתי דרך החלון החדר שלי כאשר הוא התחיל לעלות באש זמן לאחר שהגעתי הנה, התרפאו טוב בנתיים.

ביליתי רק שבועיים בבית חולים ועכשיו אני מסוגלת לראות כמעט באופן נורמלי. אני מקבלת את כאבי הראש האיומים האלה רק פעמים ביום, למזלי, כאשר עלתה האש בחדרי, וכשקפצתי, עבר שם במקרה בחור העובד בתחנת דלק קרובה למעונות והוא היה זה שהזמין את מכבי האש ואת האמבולנס. הוא גם ביקר אצלי בבית החולים.

כיוון שלא היה לי איפה לגור מאחר שחדרי נשרף, הוא היה נורא אדיב והזמין אותי לגור ביחד איתו. (למעשה זה חדר במרתף). הבחור נורא עדין ואנו התאהבנו אהבה עמוקה ואף מתכוונים להתחתן. עדיין לא קבענו תאריך סופי אך זה יהיה לפני שהריוני יתחיל להיות מורגש...כן אמא ל'ה ואבא ל'ה אני בהריון. אני יודעת באיזה כליון עיניים אתם מצפים להיות סבא וסבתא ואני יודעת כי תקבלו את התינוק בברכה, תאהבו אותו ותטפלו בו באותה מסירות בה טיפלתם בי כשהייתי קטנה.

סיבה הדחייה של נישואינו היא כי לחבר שלי יש איזו דלקת קטנה המונעת ממנו לעבור את בדיקות הדם שלפני הנישואין, ואני בחוסר זהירות כנראה נדבקתי ממנו... זה יעבור מזריקת הפניצלין שאני מקבלת יום יום. אני יודעת שתקבלו אותו בזרועות פתוחות.

הוא אדיב... אומנם חסר השכלה אך אמביציוני. למרות שהוא מגזע אחר ומדת אחרת, אני יודעת שהסובלנות שלכם לא תרשה לכם להיות מוטרדים מהעובדה שצבע העור שלו קצת יותר כהה משלכם.

אני בטוחה שאתם תאהבו אותו בדיוק כפי שאני אוהבת אותו. הרקע המשפחתי שלו הוא טוב... נאמר לי שאביו היה סוחר נשק חשוב בכפר באפריקה ממנו הוא בא...

עכשיו לאחר שעדכנתי אתכם, אני חייבת להגיד לכם: שלא היתה שריפה בחדרי, לא היה לי שבר בגולגולת, וגם לא מכות אחרות אני לא הייתי בבית החולים, אני לא בהריון, אין לי סיפליס ואין לי איידס , אבל קיבלתי בלתי מספיק בהיסטוריה, ומספיק בקושי בכלכלה, ורציתי שתראו ציונים אלה בפרספקטיבה נכונה...


בתכם האוהבת

מוסר השכל - תמיד תקבלו את ילדכם ללא כל תנאי

לסיפורים קצרים נוספים - לחץ כאן
עו"ד צעד אחד קדימה לפני כולם
מחשבונים משפטיים