קניון סיטי סנטר - חיפה

מפת הגעה לקניון סיטי סנטר חיפה - לחצו כאן

טלפון: 04-8530111

כתובת: שדרות בן גוריון 6 חיפה

קניון סיטי סנטר - עודפי מותגים

קניון הסיטי סנטר - עודפי מותגים, נמצא במושבה הגרמנית בחיפה, בעל נגישות מרבית לתחנת האוטובוס המרכזית ורחוק 5 דק' הליכה בלבד מתחנת הרכבת. הסיטי סנטר ממוקם בין נמל חיפה לגן הבהאיים, על ציר התנועה הראשי החוצה את חיפה מכניסתה הדרומית לצ'ק פוסט.

קניון הסיטי סנטר הוא התגשמות כל המשאלות בקניון אחד, קניון עודפי מותגים הזול בצפון הכולל חנויות עודפים של הרשתות המובילות בארץ עם מיטב המותגים הישראליים והבינלאומיים במחירים ומבצעים מדהימים, לאורך כל השנה: נעלי גזית, Golf & Co, רנואר, ענק הספורט, קרוקר, הוניגמן, לי קופר, פוקס, TNT, NINE WEST , פוקס בייבי ובסט ביי הם רק חלק קטן משלל המותגים שאפשר למצוא כאן. בקניון הסיטי סנטר מובטחת לכם חווית קניות מושלמת לכל המשפחה, אך לא רק... בסיטי סנטר תוכלו להתענג גם על המסעדות ובתי הקפה הפרושים בשטחו: איזבלה, כץ-קפה, מקדונלד'ס, איציק במושבה (מסעדה כשרה) ועוד. אז אם אתם רוצים גם מותגים וגם שיישאר לכם עודף, סיטי סנטר הוא המקום שלכם. בסיטי סנטר נערכות מדי כחודשיים מכירות סייל ענקיות, במחירים מצחיקים וכן אירועים מגוונים לכל המשפחה!

לקניון מבנה ארכיטקטוני ייחודי, המשתלב בסביבת בתי האבן העתיקים של המושבה הגרמנית. מבנה הקניון כולל 2 קומות מסחר הכוללות כ- 30 חנויות ומעליהן שני מגדלי משרדים בני 5 ו 9 קומות הכוללים כ- 50 עסקים נוספים, שלרובם קבלת קהל.